набиране

Холдинг KiPiAi: отзиви на служителите за кариера в успешна компания

Съдържание:

Видео: Принцип работы кадрового агентства 2024, Може

Anonim

Изграждането на кариера е по-добре с успешна и бързо развиваща се компания. Прегледите, написани за KiPi Holding, показват конкурентни заплати, добре организирани условия на труд и много задачи за персонала.

За компанията

KiPiAi Холдинг е най-големият руски консултантски и инвестиционен холдинг. Компанията комбинира опита на ИТ технологиите, публичната администрация, инвестиционното консултиране, стратегическото управление, оперативното управление, маркетинга и други области на дейност.

Компанията си сътрудничи с Министерството на промишлеността и търговията, Министерството на икономическото развитие, Федералната агенция за управление на държавната собственост, Федералната агенция по пътищата, Rosreestr, съставните структури на Руската федерация и големите бизнес структури.

Допълнителен сектор за развитие е селскостопанският холдинг KiPiAi Agro, опериращ в Република Чуваш и Нижен Новгород. В момента компанията се разширява и се разпростира извън Федералния окръг Волга. В близко бъдеще ще бъде пуснат в експлоатация модерен асансьорен комплекс в района на Орол, а в Далечния Изток компанията участва в изпълнението на проекта „Изграждане на производствено-логистичен комплекс за преработка на зърно в Еврейския автономен регион и Амурска област“.

Следователно отзивите за KiPiAi Holding са многообразни.

Какво прави компанията

Разгледайте услугите, предоставяни от KiPiAi Holding. Изпращайте отзиви за популярни публикации само след прочитане.

Организация на финансирането. Компанията помага за инвестиционни проекти, които изискват целенасочена финансова подкрепа от финансовите институции. Холдингът предоставя следните услуги на такива проекти:

  • Привличане на проектно финансиране. Холдингът действа като аналитична компания, която привлича целеви средства от Русия, страни членки на бившия ОНД и финансови институции на Западна Европа.
  • Попълване на оборотен капитал. Ще ви помогнем да отстраните грешката в оборота на средствата, като използвате налични източници.
  • Рефинансиране на задължения. Търсим рефинансиране при криза.
  • Лизинг. Предвид липсата на средства, ние ще ви помогнем да вземете решение за наем.
  • Авансова банкова гаранция. Осигуряваме целево използване на средствата.
  • Финансиране на договорни задължения. Това помага да се реализират текущите задачи и да се привлекат нови инвестиции.
  • Засилване на офертната цена на договора. Без да изпълнява това условие, не може да се разчита на получаване на държавни и общински договори.
  • Изпълнение на договорните задължения. Друго условие за получаване на договори с държавни агенции. Той гарантира защитата на задълженията на страните.

Инвестиционни проекти в териториите на напредналото социално и икономическо развитие (ТОР). Ние подпомагаме развитието на съставните структури на Руската федерация и създаваме точки за растеж за икономиката на цялата страна.

Бизнес планиране. Ние разработваме стандартни и персонализирани бизнес планове. Типични са търсенето сред начинаещите предприемачи, които тепърва навлизат на нов пазар. Персонализираното планиране представлява интерес за инвеститорите, представителите на банковия сектор, държавните органи и инициаторите на техните собствени бизнес проекти.

Маркетингово проучване. Интелигентността е съществена част от работата на всеки бизнес. Помага на частните предприятия и правителството да получат истинска картина на пазара.

В тази област ние предлагаме следните услуги:

  • Традиционни маркетингови изследвания на всякакъв вид продукти и услуги.
  • Изследвания като част от разработването на бизнес план или стратегия. Когато създаваме, отчитаме изискванията на съответните банки.
  • Цялостна стратегия за развитие на бизнеса: от позициониране до цялостна концепция.
  • Проучване на потребителските предпочитания на пазара.
  • Анализ на конкурентите.

В работата използваме кабинетни и полеви методи за получаване на необходимата информация. Методите на кабинета включват цялостен анализ на статистически данни, както и доклади от публични и частни субекти. Теренните проучвания включват работа с хора: във фокус групи или в интервюта.

Цената на работата се формира от: индустрията на клиента, целите на планираната работа, география и методи на изследване.

Индустриален (индустриален) парк. Това е името на набор от съоръжения за индустриална инфраструктура, предназначени за създаване на промишлено производство или за неговото модернизиране. Наличието на такива паркове в състава на Руската федерация е предпоставка за влизане в много инвестиционни проекти.

Стратегии на съставните структури на Руската федерация и общините. Ние разработваме и помагаме за изпълнение на стратегиите на субектите на Русия.

Създаване на териториални и индустриални клъстери. Ние подпомагаме развитието на клъстери.

ChiPi Holding: прегледи на служителите - кариера

Компанията активно се развива, така че има много работа и това ще бъде достатъчно за всички. Компанията очаква от кандидатите: висока производителност, способност за учене и иновативно мислене. В KiPiAi Holding отзивите и предложенията на служителите са важни за ръководството.

Сред служителите, холдингът KiPiAi оценява:

  • Способност за бърза работа
  • Способността да правите избор.
  • Инициатива.
  • Целесъобразността.
  • Способността да се работи в ритъма на екипа.
  • Страст към професията си.
  • Стремежът към нови знания и усъвършенстването на придобитото.
  • Систематично мислене.
  • Интерес за постигане на резултат.
  • Настроението за самообразование.

От своя страна, ние предлагаме:

  • Интересна работа.
  • Прилична заплата.
  • Удобни условия на труд.
  • Всички социални гаранции по Кодекса на труда на Руската федерация.

Отзивите, написани за работата в холдинга KiPiAi, потвърждават, че мързеливите хора не остават тук. Тези, които искат да работят, да разширят професионалната си компетентност и да получават добри заплати, остават в компанията за дълго време.

Можете да изпратите автобиография или да разберете повече за текущите свободни работни места на тези контакти:

Телефон / факс: +7 (495) 212-91-91

Електронна поща:

Успешна кариера за професионалисти!

Открихте нарушение? Съобщаване на съдържание